تعمیرات پرینتر

شرکت کپیران در طی سال ها خدمات رسانی و تلاش های پی در پی موفق به جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود شده است. کپیران به واسطه پروسه ی فروش سیستماتیک، و استاندارد مدیریتی و همچنین حمایت همه جانبه ی تیم متخصص خود، توانسته است که نماینده تعمیرات پرینتر های برند های معتبر باشد. تیم ما در این مجموعه با قطعاتی اصل و با ضمانت، دستگاه های تعمیرات چاپگر کاری کاملا تخصصی می باشد که حتما باید توسط کارشناسانی با تجربه و حرفه ای صورت بگیرد از این رو کپیران مفتخر است با جذب متخصصان با تجربه و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات چاپگر های مختلف از انواع سوزنی، لیزری، جوهرافشان و ...بهتربن و سریع ترین خدمات تعمیرات پرینتر را برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

عیب یابی و تعمیر پرینتر های رنگی و سفید

با توجه به گسترش روزافزون برند های مختلف در زمینه تولید دستگاه فتوکپی و پرینتر، داشتن تخصص در تعمیر دستگاه های هر برند می تواند نقش بسزایی در اعتماد مشتری داشته باشد.در مجموعه کپیران نیروها کاملا به صورت تخصصی برای هر برند کار می کنند. نیروهای متخصص ما بیش از 15 سال تجربه در امر تعمیر دستگاه کپی شارپ را دارند. داشتن چنین تخصصی زمینه ساز اعتماد مشتری و همچنین انجام کار با بهترنی کیفیت را به دنبال دارد. ما با اعزام تعمیرکارانی حرفه ای به محل سریعترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارئه می دهیم. همچنین متخصصان کپیران در زمینه ی پرینتر ،متخصص در دستگاه های پرینتر با برند های زیر می باشند.
 
samsung_logo_PNG9

نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی

نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن

 

چرا تعمیرات پرینتر را به ما می سپارند؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه پرینتر

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

آیا نیاز به تعمیرات پرینتر دارید؟

فرم درخواست را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

1مشکلات کم، خالی شدن یا بد عمل کردن تونر
اگر تونرها کم یا خالی شده باشند، ساده ترین راه حل تعویض آن هاست. اگر تونرها عملکرد درستی نداشته باشند ممکن است کارتریجی که خریداری شده دچار نقص و اشکال باشد که باید برای تعویض به سازنده برگردانده شود. و یا مشکل ناسازگاری داشته باشد. از آنجا که اغلب دستگاه های کپی از تونر مشخصی استفاده می کنند. در صورتی که از تونر ناسازگار استفاده شود، نتیجه ی کار بی کیفیت است و کپی مطلوبی به دست نخواهد آمد.
2کپی ها بسیار روشن یا بسیار تیره است
ممکن است عمر درام دستگاه تمام شده باشد بنابراین تونر دستگاه بد عمل می کند. تعویض درام یا خرید تونر جدید می تواند این مشکل را برطرف کند.
3وجود نقاط و لکه بر روی صفحه
اما اگر این نقاط هر بار به صورت تصادفی بر روی صفحه بیفتد، به دلیل اشکال در درام دستگاه است. بهترین روش آن است که قطعه ی معیوب تعویض شود.
4افتادن خطوط اضافی بر روی صفحه
دلایلی چون خرابی قطعه درام یا توسعه دهنده دستگاه ، خرابی تیغه درام که در نتیجه آن خطوط اضافی عمودی بزرگ بر روی برگه می افتد ، وجود مشکلت فیزیکی می تواند باعث بوجود آمدن خطوط روی صفحه ی پرینت شده باشند.