تعمیرات پرینتر

شرکت کپیران در طی سال ها خدمات رسانی و تلاش های پی در پی موفق به جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود شده است. کپیران به واسطه پروسه ی فروش سیستماتیک، و استاندارد مدیریتی و همچنین حمایت همه جانبه ی تیم متخصص خود، توانسته است که نماینده تعمیرات پرینتر های برند های معتبر باشد. تیم ما در این مجموعه با قطعاتی اصل و با ضمانت، دستگاه های تعمیرات چاپگر کاری کاملا تخصصی می باشد که حتما باید توسط کارشناسانی با تجربه و حرفه ای صورت بگیرد از این رو کپیران مفتخر است با جذب متخصصان با تجربه و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات چاپگر های مختلف از انواع سوزنی، لیزری، جوهرافشان و ...بهتربن و سریع ترین خدمات تعمیرات پرینتر را برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

با توجه به گسترش روزافزون برند های مختلف در زمینه تولید دستگاه فتوکپی و پرینتر، داشتن تخصص در تعمیر دستگاه های هر برند می تواند نقش بسزایی در اعتماد مشتری داشته باشد.در مجموعه کپیران نیروها کاملا به صورت تخصصی برای هر برند کار می کنند. نیروهای متخصص ما بیش از 15 سال تجربه در امر تعمیر دستگاه کپی شارپ را دارند. داشتن چنین تخصصی زمینه ساز اعتماد مشتری و همچنین انجام کار با بهترنی کیفیت را به دنبال دارد. ما با اعزام تعمیرکارانی حرفه ای به محل سریعترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارئه می دهیم. همچنین متخصصان کپیران در زمینه ی پرینتر ،متخصص در دستگاه های پرینتر با برند های زیر می باشند.
 
 

تعمیرات دستگاه پرینتر

بخش تعمیرات پرینتر کپیران با ارائه کامل خدمات سرویس انواع چاپگرهای تک کاره و چندمنظوره لیزری سیاه و سفید و رنگی معتقد است که مشتریان این مرکز لایق بهره مندی از بهترین کیفیت در استفاده از محصولات خود با کمترین هزینه ممکن میباشند. بسیاری از چاپگرهای مورد استفاده کاربران دارای صفحه نمایش نمیباشد و در مواقعی که با مشکل داخلی مواجه میگردند با چراغهای زرد و قرمز چشمک زن با شمارش مختلف به کاربر نشان میدهند که مشکلی در داخل چاپگر رخ داده است با این وجود تقریبا هر برندی برای مدلهای خود از این علائم با حالتهای مختلف استفاده میکند و شناخت همه این علائم کار بسیار سخت و تخصصی میباشد . تعمیرکاران نمایندگی پرینتر در مجموعه کپیران با گذراندن دوره های آموزشی تخصصی با تمامی این کدهای خطا آشنایی کامل دارند و در کمترین زمان به بخش مورد نظر رجوع میکنند و مشکل را رفع مینمایند. حتی در چاپگرهای دیجیتالی جدید هم که مجهز به صفحه نمایش میباشند این کدها با ترکیبی از حروف و اعداد از وضعیت داخلی دستگاه گزارش میدهند و برطرف نمودن آنها نیز مستلزم دانش تخصصی در این زمینه میباشد. البته در برخی موارد در دستگاههای چندمنظوره که رابط کاربری آسانی دارند برخی از این کدها با زبان انسان بیان میشود مانند paper jam که به معنی گیر کاغذ میباشد و حتی ممکن است قسمت مورد نظر داخل دستگاه که کاغذ در آن گیر نموده را با شکل نمایش دهد . با این وجود با تجربه ای که تعمیرکاران در سرویس و نگهداری چاپگرها دارند و خود سازنده های این دستگاهها به هیچ عنوان توصیه نمیکنند که کاربران به تنهایی دستگاه را باز کنند و اقدامی برای رفع ایراد بنمایند چون ممکن است نه تنها نتوانند مورد را برطرف کنند بلکه به قسمتهای دیگر پرینتر نیز آسیب وارد کنند.

چرا تعمیرات پرینتر را به ما می سپارند؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه پرینتر

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

تعمیرات تخصصی انواع پرینتر

یکی از بیشترین موارد از کارافتادن پرینتر بروز ایراد در برد اصلی آن میباشد و معمولا وقتی به مراکز غیر متخصص برای تعمیر آنها مراجعه میشود با بیان اینکه قطعه از کار افتاده دستگاه قابل تعمیر نمیباشد و باید تعویض گردد ، هزینه بسیار زیادی برای کاربر به همراه می آورند . حتی در مواردی چون دسترسی به قطعه مورد نظر ممکن است مقدور نباشد کاربر مجبور به جایگزینی دستگاه میشود . حال آنکه کارشناسان بخش تعمیرات پرینتر کپران با ارتباط مستقیم با شرکتهای سازنده انواع چاپگر مانند HP ، کانن Canon ، برادر brother ، اپسون Epson و غیره میباشند و تمامی دوره های تخصصی تعمیرات پرینتر را گذرانده اند ، در مرحله اول سعی در تعمیر قطعه معیوب میکند و اگر نیاز به ارتباط با شرکت سازنده باشد با آنها مکاتبه مینمایند و در صورتی که قطعات معیوب غیر قابل تعمیر باشند در تهیه قطعات اصلی این چاپگرها هیچ محدودیتی ندارند . ارتباط با کارشناسان بخش تعمیرات پرینتر جهت راهنمایی و مشاوره در رفع ایرادهای دستگاه میتواند درصد زیادی از نیاز کاربران را بدون مراجعه حضوری به مرکز برطرف سازد . کارشناسان ما در مرکز کپیران آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه راهکارهای فنی به مشتریان خود میباشد. بیشتر دستگاههای چاپ جدید از چیپست Chipset شناسایی کارتریج استفاده میکنند که بعد از خالی شدن تونر کارتریج ، کاربر را مجبور به تعویض کامل کارتریج میکند. حال آنکه بسیاری از این چیپست ها با روشهای خاصی قابل استفاده مجدد میباشند و بعد از شارژ مجدد کارتریج میتوان آنها را دوباره احیا نمود . همچنین برای اطلاع از نحوه ریست نمودن و راه اندازی مجدد پرینتر خود به تنظیمات کارخانه میتوانید با تعمیرکاران بخش تعمیرات پرینتر تماس بگیرید و مدل دستگاه پرینتر خود را بیان نموده و با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار کنید.

آیا نیاز به تعمیرات پرینتر دارید؟

فرم درخواست را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

1مشکلات کم، خالی شدن یا بد عمل کردن تونر
اگر تونرها کم یا خالی شده باشند، ساده ترین راه حل تعویض آن هاست. اگر تونرها عملکرد درستی نداشته باشند ممکن است کارتریجی که خریداری شده دچار نقص و اشکال باشد که باید برای تعویض به سازنده برگردانده شود. و یا مشکل ناسازگاری داشته باشد. از آنجا که اغلب دستگاه های کپی از تونر مشخصی استفاده می کنند. در صورتی که از تونر ناسازگار استفاده شود، نتیجه ی کار بی کیفیت است و کپی مطلوبی به دست نخواهد آمد.
2کپی ها بسیار روشن یا بسیار تیره است
ممکن است عمر درام دستگاه تمام شده باشد بنابراین تونر دستگاه بد عمل می کند. تعویض درام یا خرید تونر جدید می تواند این مشکل را برطرف کند.
3وجود نقاط و لکه بر روی صفحه
اما اگر این نقاط هر بار به صورت تصادفی بر روی صفحه بیفتد، به دلیل اشکال در درام دستگاه است. بهترین روش آن است که قطعه ی معیوب تعویض شود.
4افتادن خطوط اضافی بر روی صفحه
دلایلی چون خرابی قطعه درام یا توسعه دهنده دستگاه ، خرابی تیغه درام که در نتیجه آن خطوط اضافی عمودی بزرگ بر روی برگه می افتد ، وجود مشکلت فیزیکی می تواند باعث بوجود آمدن خطوط روی صفحه ی پرینت شده باشند.

    چرا برای تعمیرات پرینتر ما را انتخاب میکنید؟

    ما خدمات تعمیر و نگهداری مناسب در محل را در سراسر تهران ارائه می‌دهیم . تکنسین‌های حرفه‌ای ، باتجربه و ماهر می‌توانند تمام امور تعمیرات، نصب و راه اندازی ، ارائه مشاوره و راه حلهای کم کردن هزینه چاپ و سایر خدمات در رابطه با چاپگر مدیریت کنند . ما خدمات انعطاف‌پذیر، دوستانه و قابل تنظیم را در همه مناطق شهر تهران ارائه می‌دهیم. از تشخیص دقیق علت خرابی چاپگر تا پشتیبانی فنی ویژه را تضمین می‌کنیم که نه تنها هزینه‌های کلی را کاهش می‌دهد بلکه عملکرد چاپگر شما را بهبود می‌بخشد. به بیان ساده، ما به شما اطمینان میدهیم که چاپگر شما در تمام زمان‌ها کار می‌کند. با بررسی دقیق عملکرد دستگاه پرینتر شما و علل اصلی خطا ، از بروز مجدد هرگونه مشکل جلوگیری مینماییم . با استفاده از قطعات اورجینال و بدون واسطه از نمایندگی اصلی برند چاپگر شما در افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های اضافی به کمک شما می آییم . با ارائه راههکارهای عملی در کنار شما روشهای صحیح نگهداری و استفاده از دستگاه پرینتر را به کاربرانتان آموزش میدهیم . ارائه خدمات باکیفیت که موفقیت و رشد شرکت و کسب و کار شما را به همراه داشته باشد ، ارتباط مستقیم در رشد و ارتقاء سطح کیفی ما دارد ، از اینرو کارشناسان و تعمیرکاران متخصص ما همواره با متدهای جدید تعمیرات آشنا میشوند و اطلاعات خود را بروز مینمایند تا با پیشرفت دستگاههای چاپ بتوانند بروزترین خدمات را ارائه دهند . از هر مدل از چاپگرها که استفاده میکنید ، فرقی نمی کند سیاه و سفید یا رنگی ، تک کاره یا چندکاره ، قدیمی یا جدید ، متخصصین ما در بخشهای مختلف بصورت تخصصی با برند دستگاه شما آشنا هستند و از تمامی آنها پشتیبانی میکنند .