شارژ کارتریج

شارژ کارتریج در محل توسط متخصصان کپیران با لوازم مصرفی و تونر اصلی ، اورجینال ، باکیفیت و مخصوص برند دستگاه شما به صورت اصولی و بدون آسیب رساندن به قطعات و دستگاه شما با قیمت شارژ کارتریج مصوب اتحادیه انجام می شود. در هنگام شارژ کارتریج، بررسی سالم بودن قطعات کارتریج نیز انجام می شود و تمامی قطعاتی همچون درام، بلید، مگنت، چیپست و… چک می شود که در صورت نیاز تعویض می شوند. کپیران با سال ها تجربه در زمینه ماشین های اداری مطمئناً اعتماد شما را جلب کرده و شما را مشتری خود خواهد کرد.

شارژ انواع برندهای کارتریج

تقریبا بیشتر کارتریج های بازار قابلیت شارژ کارتریج را دارا میباشند ولی این نکته بسیار مهم است کارتریج در هر برندی که باشد فقط و فقط باید با تونر اصلی شارژ گردد چرا که ممکن است از شارژ کارتریج شما چند روزی نگذشته باشد که کارتریج شما خالی شود به همین علت بهتر است با تونر اصلی شارژ شود. در صورت نیاز به شارژ کارتریج بعد از مشاوره با کارشناسان ما خدمات لازم ارائه می گردد. در مرکز تعمیرات ماشین های اداری کپیران شارژ انواع کارتریج‌ ها، از جمله Samsung , canon , hp به صورت تخصصی انجام می گیرد .

 
samsung_logo_PNG9

شارژ کارتریج سامسونگ

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج کانن

 

شارژ کارتریج لیزری سیاه سفید

شارژ انواع کارتریج های دستگاه فتوکپی ، پرینتر و چندکاره ی پودری و سیاه و سفید و تعویض درام و بلید و چیپست با برندهای کانن ، سامسونگ و اچ پی توسط تکنسین های ما در محل

شارژ کارتریج رنگی

شارژ انواع کارتریج های دستگاه فتوکپی ، پرینتر و چندکاره ی پودری لیزری رنگی و جوهر افشان و تعویض درام و بلید و چیپست با برندهای کانن ، سامسونگ و اچ پی توسط تکنسین های ما در محل

چرا شارژ کارتریج خود را به ما میسپارید؟

سابقه ای درخشان در شارژکارتریج

تضمین اصالت قطعات تعویضی و مواد مصرفی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

آیا به شارژ کارتریج خود نیاز دارید؟

فرم درخواست را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

1دستگاه من به چه مقدار تونر نیار دارد؟
مقدار و اندازه ی شارژ کارتریج رنگی و شارژ کارتریج سیاه و سفید بستگی به ظرفیت کارتریج شما دارد و هرچقدر دستگاه شما بزرگتر باشد به نسبت کارتریج بزرگتری دارد و در نتیجه برای شارژ آن به مقدار بیشتری تونر نیاز است.
2قیمت شارژ کارتریج به چه صورت می باشد؟
هزینه ی هر شارژ کارتریج بستگی به میزان مصرف پود ، تونر و جوهری که استفاده شده است دارد. مقدار مواد مصرفی نیز به ظرفیت کارتریج و اندازه ی دستگاه شما بستگی دارد.
3خدمات کپیران شامل چه مناطقی می باشد؟
کپیران در تمامی مناطق تهران نظیر مرکز تهران ، شمال تهران، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران فعالیت انجام می دهد.
4مشکلات کم، خالی شدن یا بد عمل کردن تونر
اگر تونرها کم یا خالی شده باشند، ساده ترین راه حل تعویض آن هاست. اگر تونرها عملکرد درستی نداشته باشند ممکن است کارتریجی که خریداری شده دچار نقص و اشکال باشد که باید برای تعویض به سازنده برگردانده شود. و یا مشکل ناسازگاری داشته باشد. از آنجا که اغلب دستگاه های کپی از تونر مشخصی استفاده می کنند. در صورتی که از تونر ناسازگار استفاده شود، نتیجه ی کار بی کیفیت است و کپی مطلوبی به دست نخواهد آمد.