نمایندگی شارپ

 
شارپ یک شرکت تولید کننده قطعات الکترونیکی و محصولات الکترونیکی در ژاپن است. تولیدات این شرکت طیف وسیعی از انواع وسایل می باشد. این شرکت در سال 1912 تاسیس شد و در واقع اولین محصول تولیدی این شرکت مداد نوکی بود. شرکت شارپ در مقام پنجم بزرگترین تولیدکنندگان تلویزیون در جهان است. شرکت شارپ در واقع به نوعی یک تولید کننده بر اساس عقاید اصیل ژاپنی است و به عنوان یک تولید کننده سنتی شناخته می شود ولی این شرکت همیشه به دنبال تولیداتی بروز بر اساس جلب رضایت مشتری است. در سال 1923 کارخانه شارپ در آتش سوخت و به مدت یکسال کارخانه در حالت تعمیر بود و در این مدت موسس کارخانه به فکر تولید محصولی جدیدی به نام رادیو افتاد و این حرکت آغازین شرکت شارپ در زمینه محصولات الکترونیکی بود.
 
 
با پیشرفت سال های اخیر در زمینه استفاده از ابزارهای وابسته به کامپیوتر، از جمله دستگاه های مهم و کاربردی در این زمینه دستگاه فتوکپی و پرینتر می باشند. استهلاک و خرابی نیز امری جدایی ناپذیر از دستگاه های الکترونیکی می باشند. دستگاه های کپی شارپ نیز از این امر مستثنی نیستند. هر چند که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. مجموعه ی کپیران نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ (SHARP) و نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی این شرکت می باشند. در این مجموعه سعی بر این شده که با جدیدترین متد ها و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات دستگاه های کپی شارپ را تعمیر کرده تا بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. ما مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی شارپ را گرد هم جمع کرده ایم. هدف این مجموعه علاوه بر ایجاد شغل و همچنین ارائه خدمات به مردم، بوجود آوردن بستری برای پیشرفت کشور در زمینه تعمیرات دستگاه کپی شارپ نیز می باشد. در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما برای ما پیغام بگذارید. همچنین از طریق فرم زیر می توانید اعلام خرابی دستگاه خود را برای ما ارسال نمایید. ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.
 

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

چرا ما ؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه کپی شارپ

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

تخصص در تعميرات دستگاه فتوکپي شارپ(SHARP)

با توجه به گسترش روزافزون برند هاي مختلف در زمينه توليد دستگاه فتوکپي و پرينتر، داشتن تخصص در تعمير دستگاه هاي هر برند مي تواند نقش بسزايي در اعتماد مشتري داشته باشد.در مجموعه کپيران نيروها کاملا به صورت تخصصي براي هر برند کار مي کنند. نيروهاي متخصص ما بيش از 15 سال تجربه در امر تعمير دستگاه کپي شارپ را دارند. داشتن چنين تخصصي زمينه ساز اعتماد مشتري و همچنين انجام کار با بهترین کيفيت را به دنبال دارد. نمایندگی شارپ با اعزام تعميرکار دستگاه کپی به گونه ای حرفه اي در محل سريعترين و با کيفيت ترين خدمات را به شما ارئه مي دهد.

برخی از محصولات کپی شارپ