نمایندگی کیوسرا

نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا

نمایندگی تعمیرات توشیبا
نمایندگی کیوسرا

نمایندگی تعمیرات کیوسرا

اگر شما به دنبال راهکارهای بهبود کارهای چاپی خود هستید یا برای سرویس و نگهداری ماشینهای اداری خود مانند دستگاه کپی ، چاپگر های تک کاره و چند منظوره ، فکس و اسکنر به دنبال شرکت و نمایندگی مناسبی هستید با کارشناسان ما در نمایندگی کیوسرا تماس بگیرید . نمایندگی کیوسرا با تشکیل تیم حرفه ای آموزش دیده به صورت تخصصی برای انواع مدلهای دستگاه های کپی کیوسرا آماده همکاری می باشد. دقت در استفاده از مواد مصرفی با کیفیت بالا ازجمله انواع تونر و کارتریج برای چاپگر و دستگاه کپی رنگی و سیاه وسفید و بهره مندی از قطعات اصلی از شرکت کیوسرا ، بعنوان اصلی ترین اهداف ارائه خدمات می باشد.

نمایندگی تعمیرات فتوکپی کیوسرا

تعمیرات تخصصی دستگاه فتوکپی کیوسرا در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و با تیمی مجرب متشکل از کارشناسان حرفه ای در زمینه تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا انجام می پذیرد. تعمیر دستگاه فتوکپی کیوسرا در این مرکز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد و قطعات استفاده شده برای دستگاه فتوکپی شما کاملا تضمین شده و شامل گارانتی می باشد. این مجموعه توانسته است با گذشت بیش از 15 سال از فعالیت خود در زمینه دستگاه فتوکپی کیوسرا اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کند و خدمات با کیفیت به مشتریان خود عرضه نماید.

چرا نمایندگی کیوسرا؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

ما با شما تماس میگیریم

از طریق پر کردن این فرم اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت سفارش

 

   

  نمایندگی کیوسرا همراه شماست

  نمايندگي تعميرات فتوکپي کیوسرا طيف وسيع و متنوعي از خدمات را در استان تهران ارائه مي‌دهد. اين نمايندگي با بيش از 15 سال سابقه درخشان در امر خدمت‌رساني همواره با جديدترين متدها و ابزارهاي عيبيابي و تعمير دستگاههاي کپي کیوسرا در جلب رضايت مشتريان محترم ميکوشد. توجه ويژه متخصصين و کارشناسان اين مجموعه بر کيفيت بالا در ارائه خدمات نقطه متمايز کننده اين نمايندگي با ديگر مراکز مشابه ميباشد. بررسي نياز روز کاربران و مطالعه و آموزش دستگاههاي جديد و روشهاي سرويس ارائه شده توسط شرکت کیوسرا از فعاليتهاي روزمره اين نمايندگي در جهت تشخيص صحيح و کارايي هرچه بيشتر ميباشد. همکاران ما در گزارشات دوره ای خود علت بروز بسیاری از مشکلات دستگاه کپی را عدم آگاهی و یا استفاده ناصحیح از دستگاه میدانند. بطور مثال ممکن است کاربر ندانسته برای انجام کپی دورو دستگاه را دوبار بکار بیاندازد و... . از این رو نمایندگی کیوسرا بعد از نصب و راه اندازی هر دستگاه آموزش های لازم را به کاربران میدهد. قراردادهای سرویس و نگهداری دستگاه کپی کیوسرا از 1 تا 3 سال میباشد که با توجه به نیاز مشتریان قابل تنظیم میباشد و موارد انتخابی در مورد نحوه سرویس و بازه زمانی مراجعه کارشناس به انتخاب مدیران هر مجموعه بستگی دارد. سرویس تماس تلفنی که توسط کارشناسان نمایندگي کیوسرا اداره میشود، میتواند بسیاری از سوالات و مشکلات کاربران را برطرف سازد و با سرعت زیادی پاسخگوی نیاز کاربران باشد . کاربران با تماس و اعلام کد خطای دستگاه کپی یا دستگاههای چندکاره خود میتوانند از دستورالعملهای موثر در جهت برطرف نمودن نیازهای خود بهره مند گردند. نمایندگی کیوسرا با جمع آوری بیشترین سوالات و مشکلات دریافتی از سوی کاربران ، بسته های آموزشی مورد نیاز کاربران را آماده نموده و برای آنها ارسال مینماید. این بسته ها شامل کدهای دستوری انواع مدلهای دستگاه کیوسرا میباشد که برای ریست کردن (راه اندازی مجدد دستگاه)، تمیز نمودن درام و گرم کردن دستگاه بکار میرود . همچنین بخش عمده ای از دفترچه های راهنمای دستگاه بصورت ترجمه شده به زبان فارسی در دسترس میباشد.

  نمایندگی کیوسرا در تهران

  نمایندگی کیوسرا در تهران در کوتاه ترین زمان به درخواست مشتریان خود پاسخ میدهد . شرکتها و موسسات می توانند با عقد قرارداد سرویس و نگهداری با نمایندگی کیوسرا در کمترین زمان از خدمات نمایندگی در تهران بهره‌ مند گردند. اولویت ارسال کارشناس با شرکتها و مجموعه های طرف قرارداد می باشد. با توجه به اینکه کادر فنی و بخش فروش قطعات و لوازم جانبی و مصرفی دستگاه کپی كیوسرا در شهر تهران واقع شده است ، کارشناسان نمایندگی با سرعت بالایی درخواست های مشتریان را انجام می دهند و دسترسی به قطعات و موارد مصرفی در کمترین زمان مقدور می باشد.

  تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا خود را به دست متخصصین بسپارید

  نمایندگی کیوسرا با سرویس به موقع و بازدید دوره ای منظم ، عملکرد صحیح دستگاههای کپی شما را تضمین میکند. نمایندگی دستگاه کپی کیوسرا همچنین با بررسی نحوه کار کاربران با دستگاه های چاپ و کپی در هر مجموعه ، گزارش دوره ای خود را به مدیران مجموعه ارائه میدهد که شامل پیشنهادات موثر در بهبود عملکرد کاربران میباشد . طراحی و ساخت دستگاه کپی کیوسرا به گونه ای میباشد که با کمترین سرویس و نگهداری میتواند عملکرد و کارایی بالایی داشته باشد . با این وجود نباید تا زمان توقف عملکرد دستگاه بدلیل نقص فنی از آن استفاده نمود . برای هر مجموعه ای و هر مدل از دستگاههای کپی کیوسرا باید برنامه دقیق و منظم برای سرویس قطعات مستهلک و بازدید دوره ای داشت . این برنامه طبق تعداد چاپ و کپی روزانه هر واحد باید تنظیم گردد. تعمیرکاران متخصص نمایندگی کیوسرا برای تنظیم برنامه دقیق بازدید و سرویس دستگاه کپی آموزش های تخصصی دیده اند. همچنین متخصصین دستگاه کپی و چاپگر های کیوسرا بصورت دوره ای تحت آموزش قرار میگیرند تا از آخرین متدها و روشهای تعمیر دستگاه کپی کیوسرا آگاه گردند . تعمیرکاران نمایندگی کیوسرا بصورت گروهی برای هر مدل از دستگاههای کیوسرا تشکیل شده اند تا بصورت تخصصی دوره های آموزشی مربوط به مدلهای خود را بگذرانند . این موضوع باعث میشود که درخواست هر مجموعه بنا به مدلهای مورد استفاده خود به تعمیرکار دستگاه کپی مربوطه ارجاع گردد. نمایندگی کیوسرا بیشترین تلاش خود را دارد تا به اندازه کیفیت بالای ساخت محصولات کیوسرا ، کیفیت خدمات تعمیر و نگهداری خود را ارائه دهد و با توجه به اظهارات مشتریان خود تا کنون در این امر موفق بوده است . نمایندگی کیوسرا همواره از پیشنهادات و اظهارات مشتریان خود برای ارتقاء سطح کیفیت خدمات خود استفاده نموده است و در سرویسهای دوره ای از مشتریان خود برای ارائه پیشنهادات و نظرات آنها درخواست همکاری مینماید.

  جدید ترین مقالات

  8 اکتبر 2023
  نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی شارپ

  نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی شارپ

  نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی شارپ نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی شارپ ، تمامی آن چه از یک نمایندگی انتظار دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد. آیا به دنبال سرعت در ارائه ی خدمات هستید ؟  می خواهید دستگاه شما با کیفیت عالی تعمیر شود؟ آیا به دنبال هزینه ی مناسب و گارانتی معتبر پس از تعمیرات هستید، ما تمامی […]
  7 اکتبر 2023
  نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ

  نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ

  نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ در این شرکت محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و تمامی مدل‌های پرینتر اعم از جوهری، لیزری و … را دربر میگیرد. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت بروز هرگونه نقص تخصصی و غیرتخصصی با نمایندگی تعمیرات پرینتر شارپ تماس گرفته و خواستار راهنمایی و مشاوره از کارشناسان این شرکت باشید. […]
  6 اکتبر 2023
  نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو در تهران

  نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو در تهران

  نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو در تهران نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو در تهران ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش پرینترهای ریکو به متقاضیان است. متقاضیان خرید پرینترهای ریکو و متقاضیان دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات پرینترهای این برند می‌توانند به نمایندگی رسمی ریکو مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. ویژگی قابل توجه نمایندگی […]

  ی