نمایندگی کیوسرا

 
کیوسرا یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که در سال 1959 با نام سرامیک توکیو تاسیس شده است. در ابتدای امر شرکت کیوسرا تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و سرامیکی بوده است اما پس از تغییر نام شرکت به کیوسرا در سال 1982 به محصولات خود تنوع بیشتری بخشید و مالکیت شرکت را ادغام کرد که همین امر باعث توسعه بیشتر شرکت شد. این شرکت در سال 2000 کار خود را در زمینه خدمات گوشی های همراه شروع کرد و در سال 2008 خط تولید گوشی های همراه خود را آغاز نمود. اولویت اصلی این شرکت مشتری مداری است تا از اینکه مردم از محصولات و خدمات شرکت لذت کافی را ببرند اطمینان حاصل کنند. هر چند که محصولات این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما استهلاک عضو جدایی ناپذیر وسایل الکترونیکی است. مجموعه ی کپیران نیز به خوبی این مورد را ارزیابی کرده و بهترین خدمات تعمیرات را به شما ارائه می دهد. مجموعه ی کپیران نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا می باشد.
 
 
با پیشرفت سال های اخیر در زمینه استفاده از ابزارهای وابسته به کامپیوتر، از جمله دستگاه های مهم و کاربردی در این زمینه دستگاه فتوکپی و پرینتر می باشند. اصتهلاک و خرابی نیز امری جدایی ناپذیر از دستگاه های الکترونیکی می باشند. دستگاه های کپی کیوسرا نیز از این امر مستثنی نیستند. هر چند که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. مجموعه ی کپیران نمایندگی دستگاه های فتوکپی کیوسرا (Kyocera) و نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی این شرکت می باشند. در این مجموعه سعی بر این شده که با جدیدترین متد ها و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات دستگاه های کپی کیوسرا را تعمیر کرده تا بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. ما مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا را گرد هم جمع کرده ایم. هدف این مجموعه علاوه بر ایجاد شغل و همچنین ارائه خدمات به مردم، بوجود آوردن بستری برای پیشرفت کشور در زمینه تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا نیز می باشد. در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما برای ما پیغام بگذارید. همچنین از طریق فرم زیر می توانید اعلام خرابی دستگاه خود را برای ما ارسال نمایید. ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.
 

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

چرا ما ؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

تخصص در تعميرات دستگاه فتوکپي کيوسرا(Kyocera)

با توجه به گسترش روزافزون برند هاي مختلف در زمينه توليد دستگاه فتوکپي و پرينتر، داشتن تخصص در تعمير دستگاه هاي هر برند مي تواند نقش بسزايي در اعتماد مشتري داشته باشد.در مجموعه کپيران نيروها کاملا به صورت تخصصي براي هر برند کار مي کنند. نيروهاي متخصص ما بيش از 15 سال تجربه در امر تعمير دستگاه کپي کيوسرا را دارند. داشتن چنين تخصصي زمينه ساز اعتماد مشتري و همچنين انجام کار با بهترین کيفيت را به دنبال دارد. نمایندگی کیوسرا با اعزام تعميرکار دستگاه کپیبه گونه ای حرفه اي در محل سريعترين و با کيفيت ترين خدمات را به شما ارئه مي دهد.

برخی از محصولات کپی کیوسرا