نمایندگی کونیکا مینولتا

 
شرکت کونیکا مینولتا در واقع یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات اداری، ابزارها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه گیری فعالیت می کند. دفتر اصلی و مرکزی شرکت کونیکا مینولتا در منطقه ای به نام مارونواوچی در توکیو ژاپن قرار دارد و سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می شود. این شرکت در سال 2003 از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا تاسیس شده است. این دو شرکت هر دو سابقه ای طولانی در تولید تجهیزات عکاسی و دوربین عکاسی داشتند. بزرگترین سهام داران این شرکت به ترتیب نیپون لایف با 2.25 درصد و جی پی مورگان با 2.24 درصد می باشند. این شرکت اکنون یکی از بزرگترین تولیدکننده های دستگاه فتوکپی و تجهیزات اداری در جهان به شمار می رود.
 
 
با پیشرفت سال های اخیر در زمینه استفاده از ابزارهای وابسته به کامپیوتر، از جمله دستگاه های مهم و کاربردی در این زمینه دستگاه فتوکپی و پرینتر می باشند. استهلاک و خرابی نیز امری جدایی ناپذیر از دستگاه های الکترونیکی می باشند. دستگاه های کپی کونیکا مینولتا نیز از این امر مستثنی نیستند. هر چند که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. مجموعه ی کپیران نمایندگی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta) و نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی این شرکت می باشند. در این مجموعه سعی بر این شده که با جدیدترین متد ها و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات دستگاه های کپی کونیکا مینولتا را تعمیر کرده تا بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. ما مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا را گرد هم جمع کرده ایم. هدف این مجموعه علاوه بر ایجاد شغل و همچنین ارائه خدمات به مردم، بوجود آوردن بستری برای پیشرفت کشور در زمینه تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیز می باشد. در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما برای ما پیغام بگذارید. همچنین از طریق فرم زیر می توانید اعلام خرابی دستگاه خود را برای ما ارسال نمایید. ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.
 

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

چرا ما ؟

سابقه ای درخشان در تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تضمین اصالت قطعات تعویضی

ارتباط آسان و در دسترس بودن ما

هزینه ایاب و ذهاب رایگان

تخصص در تعميرات دستگاه فتوکپي کونیکا مینولتا(Konica Minolta)

با توجه به گسترش روزافزون برندهاي مختلف در زمينه توليد دستگاه فتوکپي و پرينتر، داشتن تخصص در تعمير دستگاه هاي هر برند مي تواند نقش بسزايي در اعتماد مشتري داشته باشد.در مجموعه کپيران نيروها کاملا به صورت تخصصي براي هر برند کار مي کنند. نيروهاي متخصص ما بيش از 15 سال تجربه در امر تعمير دستگاه کپي کونیکا مینولتا را دارند. داشتن چنين تخصصي زمينه ساز اعتماد مشتري و همچنين انجام کار با بهترین کيفيت را به دنبال دارد. نمایندگی کونیکا مینولتا با اعزام تعميرکار دستگاه کپی به گونه حرفه اي در محل سريعترين و با کيفيت ترين خدمات را به شما ارئه مي دهد.

برخی از محصولات کپی کونیکا مینولتا